4

سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز مقصد هشتمین بازدید نظارتی

  • کد خبر : 41654
  • 16 آذر 1402 - 18:44
سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز مقصد هشتمین بازدید نظارتی
سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز مقصد هشتمین بازدید نظارتی از مناطق یازده‌گانه و دیگر سازمان‌ها و دوایر این کلان‌شهر به‌منظور بررسی خدمات‌رسانی بهتر و ایجاد امید در سومین سال شورای اسلامی شهر شیراز بود.

آونگ پرس ، سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز مقصد هشتمین بازدید نظارتی از مناطق یازده‌گانه و دیگر سازمان‌ها و دوایر این کلان‌شهر به‌منظور بررسی خدمات‌رسانی بهتر و ایجاد امید در سومین سال شورای اسلامی شهر شیراز بود.

در این بازدید چندساعته، گفت‌‌وشنود با مدیران و کارکنان سازمان با هدف تکریم و دریافت نقطه نظرات و پیشنهادات آنها و جلسه‌ بررسی مسائل سازمان به جهت آشنایی با ظرفیت‌ها، کاستی‌ها و چالش‌های موجود، از مواردی بودند که در این بازدید نیم‌روزی، مطابق بازدیدهای نظارتی مدیریت شهری انجام گرفتند.

تیم عمرانی شهرداری شیراز با قدرت و قوت در حال فعالیت است

سید ابراهیم حسینی با ابراز خرسندی از توفیق حضور در بازدیدهای نظارتی اظهار کرد: در هشتمین بازدید در ادامه بازدیدهایی که از مناطق و دیگر حوزه‌های شهرداری به اتفاق جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و معاونین و مدیران ستادی انجام می‌شود، در خدمت سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای سبز شهری بودیم.

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز افزود: در این بازدید، دیدار نفر به نفر با کارکنان شریف و زحمت‌کش سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری شیراز، گفتگوی صمیمانه با آنها و سپس شنیدن گزارش اقدامات انجام شده و جمع‌بندی گفتگوها جهت کم کردن اشکالات و بالا بردن کیفیت کار، ویژگی خاصی است که جزو آثار این بازدیدهاست.

وی با اشاره به توان فنی و عمرانی کارکنان این سازمان گفت: برنامه‌های ارزشمند و فنی خوبی در این سازمان انجام گرفته که بعضاً برخی در حد ملی و حتی فرا ملی است و این باعث افتخار است.

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز خواستار قراردادن فضا و امکانات مناسب سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری شیراز در ایتور کار مدیریت شهری شد و افزود: سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری را در واقع می‌توان بازوی اجرایی شهرداری شیراز دانست که هم مدیریت خوبی در آن قابل رویت است و هم برنامه‌هایی در آن پیش‌ینی شده است که همه اینها، شایسته تقدیر و تحسین است.

پروژه‌های در دست اجرای سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز از اهمیت بسزایی در مدیریت شهری برخوردار هستند محمدحسن اسدی در جریان بازدید از سازمان عمران و بارآفرینی شهری که با حضور تعدادی از اعضای شورای اسلامی شیراز برگزار شد، بیان کرد: یکی از اولویت‌های ما، بازدید مستمر از همه حوزه‌های شهرداری است.

شهردار کلان‌شهر شیراز با بیان اینکه خوشبختانه حجم اقدامات انجام شده و در دست اقدام سازمان عمران و بارآفرینی شهری با هیچ دوره‌ای قابل مقایسه نیست، افزود: در حال حاضر ۲۳ پروژه این سازمان به طور همزمان در دست اجراست که طی ۳۰ -۴۰ سال گذشته که از عمر این سازمان می‌گذرد، سابقه نداشته است.

شهردار کلان‌شهر شیراز تصریح کرد: پروژه‌های در دست اجرای این سازمان در توسعه مدیریت شهری بسیار تاثیرگذار هستند.

اسدی با تصریح بر این نکته که سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری شیراز نیرو، امکانات، دانش فنی و …برای اجرای پروژه‌های بزرگ شهری را در کنار هم دارد، تاکید کرد: اهتمام شهرداری شیراز بر اتمام این پروژه‌ها قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه اکثر پروژه‌های شهرداری شیراز توسط پیمانکاران متعدد و از طریق مناقصه انجام می‌شود، عنوان کرد: بنای شهرداری بر این است که بعضی از پروژه‌ها را توسط سازمان عمران اجرایی کند.

این مقام مدیریت ارشد شهری شیراز اعلام کرد که مطالبات کارکنان سازمان متبوع مبنی بر تکمیل ناوگان وسایط نقلیه، ساختمان اداری، تجهیزات و نیروهای فنی مد نظر دنبال خواهد شد.

اسدی در سخنان خود از رئیس و اعضای شورای اسلامی و همکاران خود در شهرداری شیراز که به اعتلای این کلان‌شهر کمک می‌کنند تا پروژه‌های شهری یکی پس از دیگری به نتیجه برسند، تقدیرکرد.

کار جهادی و خدمت بی وقفه در سازمان عمران مشهود است

محمود صفایی نیز با تصریح بر بازدیدهای دوره‌ای از حوزه‌های مختلف شهرداری گفت: سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری مقصد هشتمین بازدید نظارتی مدیریت شهری و نخستین بازدید از بازدید از سازمان‌های شهرداری بود.

نایب‌رئیس کمیسیون شهرسازی، معماری و هوشمندسازی شورای اسلامی شهر شیراز افزود: در این بازدید، دیداری با همکاران در این سازمان انجام شد و بعد از آن طی یک جلسه، اقدامات و عملکرد و مسائل و مشکلات این سازمان مورد بررسی قرار گرفت.

وی بیان کرد: با وجودیکه این سازمان، طول عمر بالایی دارد؛ اما همکارانمان با جدیت و با انرژی مضاعف برای عمران و آبادانی شهر مقدس شیراز فعالیت داشته و شعار جهادی بودن در این سازمان کاملا ًمشهود است.

عضو و ناظر شورای اسلامی شهر شیراز در سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری با اشاره به ۲۳ پروژه بزرگ شهری که امسال در حوزه راهسازی، پل‌سازی و ابنیه در دستور کار قرار دارد، گفت: برخی از این پروژه‌ها اتمام یافته و به افتتاح رسیده است و هم‌اکنون مردم شیراز از آن بهره‌مند هستند و برخی هم امسال و تا پایان سال به افتتاح خواهد رسید و مردم، طعم شیرین این پروژه‌ها را خواهند چشید.

سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری مجری ۲۰ پروژه بزرگ مقیاس شهرداری شیراز است

محمدتقی تذروی در این بازدید تصریح کرد: در مجموعه بازدیدهای نظارتی مدیریت شهری شیراز از مناطق یازده‌گانه و دیگر سازمان‌ها و دوایر، برنامه میز خدمت به میزبانی سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری شیراز برگزار شد و ضمن ارتباط مستقیم و رودرو با کارکنان این سازمان، گزارشی از عملکرد آن نیز ارائه شد.

نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر شیراز بیان کرد: در سطح شهر شیراز بیش از هزار پروژه همزمان در حال فعالیت است که ۲۰ پروژه از این پروژه‌های بزرگ‌مقیاس را سازمان عمران مدیریت می‌کند.

وی افزود: امروز گزارش این ۲۳ پروژه ارائه شد و اگر این ۲۳ پروژه تا سال آینده به بهره‌برداری برسد، وضعیت شهر نسبت به گذشته متفاوت بوده و شاهد امید و نشاط شهروندان خواهیم بود.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر با اشاره به حادثه تلخ سیلاب در سال ۹۸ گفت: پروژه لوله‌گذاری هدایت آب‌های سطحی دروازه قرآن که یکی از پروژه‌های مهم شهرداری منطقه ۳ شیراز است، هم اکنون انجام شده و از حوضچه آرامش دروازه قرآن شروع و با طی کردن بخشی از بولوار هفت تنان و عبور از بولوار چهل مقام به رودخانه خشک منتهی می‌شود‌.

تذروی همچنین از عملیات احداث طرح سیل‌بند بالادست شهرک سعدی خبر داد و گفت: این عملیات از سوی همکارانمان در سازمان عمران شهرداری شیراز هم اکنون در حال انجام است.

تذروی ابراز امیدواری کرد: اجرای این پروژه بتواند سیلاب احتمالی و خطرات ناشی از آن را تا حدود زیادی مدیریت و کنترل کند.

جهش عمرانی شهرداری شیراز مرهون همت، قدرت و عزم جزم نیروهای عمرانی است

سیده مریم حسینی نیز در خصوص این بازدید اظهار کرد: در بازدیدهای دوگانه‌ای که توسط شورا و شهرداری از مناطق مناطق یازده‌گانه، سازمان‌ها و دوایر این کلان‌شهر به صورت هفتگی انجام می‌گیرد، بازدید امروز سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری شیراز یکی از روزهای امیدوار کننده را برای اعضای شورای اسلامی شهر رقم زد.

سخنگو و رئیس کمیته محرومیت‌زدایی شورای اسلامی شهر شیراز افزود: در این سازمان، نیروهایی از شهرداری شیراز کار می‌کنند که به‌عنوان نیروهایی عمرانی، به تمام معنا مصداق معنای خدمت و خادم مردم بودن را به منصه ظهور رسانیده‌اند.

وی از همت، قدرت و عزم جزم این نیروها سخن گفت و عنوان کرد: شهردار کلان‌شهر شیراز به پشتوانه این نیروهاست که با اعتماد به نفس کامل از جهش عمرانی تا پایان سال بعد سخن می‌گوید.

حسینی در پایان گفت: حاصل این بازدید و گزارش‌هایی که از فعالیت‌های کارکنان در سازمان عمران ارائه شد، حاکی از آن است که شهر شیراز، شهری پویا، زنده و پیش رونده به سمت آبادانی است که انشاالله رنگ محرومیت را از چهره شهر برطرف خواهد کرد.

تلاش جهادی و شبانه‌روزی کارکنان سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز به‌منظور پیشبرد پروژه‌های عمرانی

علی حسین عباسی نیز با قدردانی از تلاش جهادی و شبانه‌روزی کارکنان این مجموعه اظهار کرد: پیشرفت پروژه‌ها براساس برنامه زمان‌بندی انجام‌گرفته و اجرای با کیفیت آنها از مهم‌ترین اهداف این سازمان است.

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز افزود: سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز تعداد ۲۲ پروژه فعال در دست انجام دارد که در نوبت‌های متعدد کاری و بدون وقفه پیگیری می شوند.

وی پروژه بزرگراه سردار شهید استوار را مهمترین طرح سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز معرفی کرد و بیان داشت: این بزرگراه به طول ۵.۵ کیلومتر و عرض ۸۰ متر در دست احداث است و این سازمان با تمامی توان نسبت به اجرای آن همت گماشته است.

بنابه اظهار رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز؛ این پروژه علاوه بر کارکردهای ترافیکی نقش ارزنده‌ای در ایمن سازی مسیر داشته و بواسطه اجرای آن وسایل حمل‌ونقل سنگین نیازی به عبورومرور از محورهای اصلی شهر ندارند.

عباسی با تقدیر از حمایت‌های شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر شیراز در پیشبرد پروژه‌های عمرانی بیان کرد: در تلاش هستیم تا بزرگراه شهید استوار تا پایان سال به بهره‌برداری برسد.

 

لینک کوتاه : https://avangpress.ir/?p=41654

مطالب مرتبط

30تیر
رونق جهش عمرانی در کلان‌شهر شیراز/ پیشبرد پروژه‌های عمرانی با تلاش شبانه‌روزی
رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز اعلام کرد؛

رونق جهش عمرانی در کلان‌شهر شیراز/ پیشبرد پروژه‌های عمرانی با تلاش شبانه‌روزی

30تیر
اجرای پویش فرهنگی کاسب خوب در مراکز عرضه خدمات شهرداری شیراز
رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری شیراز اعلام کرد؛

اجرای پویش فرهنگی کاسب خوب در مراکز عرضه خدمات شهرداری شیراز

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم آونگ پرس منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.